סר ג'ונת'ן פראט

ראש העיר של לין

Description:
Bio:

סר ג’ונת’ן פראט הוא ראש העיר של לין. ראש העיר פראט הוא איש כבן 40, נמוך, רזה, ובעל חזות לא בולטת וצעירה מכפי גילו. הוא ידוע בעיר כראש עיר קשוח, שמכביד ידו על כל גורם שעלול להפריע למהלך התקין של העיר, אבל שפועל בכל המרץ להצעיד את העיר קדימה.
פראט עשה את הונו כסוחר פרוות, עסק שירש מאביו ושכלל לאין שיעור. לאחר שהגדיל את העסק וצירף אליו מספר עסקים נוספים, התפנה פראט לעסוק בפוליטיקה, שם תוך זמן קצר עשה לעצמו שם של פוליטיקאי ממולח, שלא מוותר אף פעם. מהר מאוד התמנה להיות ראש גילדת הסוחרים בעיר, ומשם הדרך לראשות העיר נחסמה רק על ידי כך שלא היה לו תואר אצולה. אך גם זה הסתדר מהר, כשאציל מקומי העניק לו תואר שכזה. מרבית האנשים בעיירה משוכנעים שפראט קנה את התואר, והם מתחלקים ביניהם ביחס לעניין – לחלקם כלל לא אכפת, מכיוון שזה דבר נפוץ, והם לא רואים את עסקי האצילים כעניינם, בעוד שהשאר רואים בכך עלבון לכל שיטת המעמדות.
מאז התמנה לראש העיר, החל פראט לקדם סדרה של חידושים בעיר, חיזק את המשמר, הגביר את האכיפה והחל לחזק את קשרי המסחר עם הקהילות של סביב. בעוד שחלק מהאנשים מתמרמרים על היד הקשה, איש אינו מתווכח עם העובדה החד משמעית – תחת ראש העיר פראט, לין בדרך להפוך לעיר מסחר מרכזית באיזור (אף על פי שכרגע היא עוד קטנה).

שמועות:
יש הטוענים (בשקט) שפראט עובד כל כך קשה כדי להתחמק מרגשות אשם על משהו שעשה בעברו, או אולי כדי להסתיר איזה סוד אפל.
רבים תוהים לגבי העובדה שפראט אינו נשוי ולא נראה מתרועע עם נשים כמעט אף פעם.

סר ג'ונת'ן פראט

Back to the basics OMnia