שדונים ועוגיות

שדונים ועוגיות
בלונדון לא רואים פיות. יש סיפורי פיות, יש סיפורים על שדוני בתים ששומרים על הבית ויכולים להגשים משאלות. יש סיפורים על פיות אש, פיות שקופצות מתוך ואל תוך האש, פיות שנכנסות מהחלון אל האח הבוערת ויוצאות מהארובה.

אמא תמיד אמרה שאלו רק סיפורים אין שדונים בבתים ואם היו פיות שיוצאות מתוך האש אז לונדון עתידה להישרף בשרפה גדולה. אבל אבא אמר שיש. הוא סיפר כשהוא ביקר אצל האלפים, פיות קטנות של אור הראו לו את הדרך החוצה מתוך היער. אמא צחקה וכריס אמר שאלו בטח היו רק גחליליות.

ג’ון נורא רצתה לתפוס את שדון הבית שלהם ולבקש מימנו משאלה, לקבל הר של ממתקים. אז אבא עזר לה לבנות מלכודת ובמרכזה היא סמה עוגייה. בבוקר העוגייה נעלמה ואף שדון לא נפל במלכודת. אבא לימד אותה לבנות כל מיני מלכודות ועזר לה לבנות אותם. אבל בבוקר תמיד נעלמה העוגייה ולא היה שום שדון. כריס אמר שזה טיפשי כי אם השדון רוצה עוגייה אז הוא ייקח לבד מהמזווה. אבל גם הוא לא יכל להסביר לאן נעלמה העוגייה בבוקר. וג’ון המשיכה לנסות.

ושאבא יצא להפלגה בעקבות כריס. הייתה לה משאלה אחרת שאבא ימצא את כריס. היא תכננה ובנתה מלכודות מתוחכמות. אבל אף שדון לא נתפס וגרוע מזה העוגייה תמיד הייתה שם בבוקר. ואחרי שאבא חזר, אף שדון לא היה שם להחזיר את השמחה. ג’ון הפסיקה לנסות.

פיות זה טיפשי רק סיפורים שמספרים לילדים קטנים.

שדונים ועוגיות

Back to the basics amirferb